Massaaži, teadmiste ja kogemustega saan aidata igasuguste erinevate liigesevalude korral olgu see siis seljavalu, õlavalu, kaelavalu, puusavalu või põlvevalu.
Tulemuslik ravimassaaž saab toetuda vaid teadmistele- ja oskustele! Olen õppinud kõigis kolmes Eesti suuremas massaažikoolis ning jätkan õpinguid Eesti Manuaalse Meditsiini Seltsi (EMMS)  korraldatavatel kinesioloogia ja manuaalteraapia seminaridel.
Olen omandanud massaažiterapeudi kutse aastal 2012, ja ravimassaažiterapeudi kutse aastal 2017 (kutsetunnistus nr.195714, 04.06.2023), õppides nii anatoomiat, kui kinesioloogiat (teadus liikumisest). Lemmikteemaks on siiani rakenduslik kinesioloogia, mida ma kasutan massaažidel koos kiropraktika- ja osteopaatia võtetega. Massaaži liikidest lisaks klassikalisele massaažile olen õppinud veel paljusid erinevaid massaaže, kuid jäänud truuks manuaalteraapiale ja rakenduslikule kinesioloogiale. Muidugi rakendades õpitud teadmisi ja kogemusi kombineerides oma massaažides.
Alates aasta 2020 sügisest aga võtan vastu Pärnu Kesklinna Tervisekeskuses aadressiga Suur-Sepa 14-412. See on endine Perearstikeskus.
Teostan erinevaid massaažiteraapiaid, teen QRMA testi ja nõustan.  Samas majas toimuvad ka minu võimlemistunnid lihas- ja liigesvaludest vabanemiseks esmaspäeviti kell 10.00 ja neljapäeviti kel 15.00, kabinetis 418, mis kestavad 45 minutit.
Ilma anatoomiat ja kinesioloogiat tundmata on ravivas massaažis raske häid tulemusi saavutada!
google-site-verification: google18dde0ddca4819df.html